ТОП 8 безкоштовних конструкторів для розробки сайту

Існує навіть модуль для інтернет магазину (до 5 тис. позицій). І він безкоштовний, доплачувати за нього окремо не потрібно, він входить у пакет Pro. У цьому конструкторі особливий акцент зроблений на дизайні.

Є невеликий бонус для жителів РФ, конструктор пропонує безкоштовний домен. А для візиток і персональних сайтів, вочевидь, існують кращі платформи. Це одна з найперших платформ такого роду, яка з’явилася на ринку більше 10 років тому, і досі команда розробників uCoz активно займається її розвитком. Особливість цієї SaaS-платформи в широкому функціоналі і в можливості використання як новачками, так і для потреб професіоналів. Величезна кількість сайтів, створених на uCoz, – чудове тому підтвердження.

Можна легко створити свій власний макет за допомогою методу перетягування. Простий у використанні конструктор сайтів з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Його потрібно вивчати, зробити сайт зовсім без розуміння платформи буде складно. Можливість робити будь-які типи сайтів — лендінги, блоги, інтернет-магазини. Тисячі шаблонів (платних і безкоштовних), деякі пропонують розширені функції, такі як аналітика і автоматизація. Така ж проблема з доменами — або довга та некрасива адреса, або платіть за підключення власної.

Створюючи сайт на конструкторі готуйтеся до того, що потрібен час на його розкрутку. Нижче ми наведемо кращі конструктори для створення комерційних сайтів. Вивчивши цей рейтинг можна буде зробити правильний вибір. Ще один момент – можливість замовити просування створеного сайту з гарантією повернення вкладених коштів. Словом, Nethouse на сьогодні – один з кращих конструкторів для малого і середнього бізнесу.

топ конструкторів сайтів

Це досягається за рахунок зберігання зображень в системі CDN. Tilda чудово інтегрує сайти з популярними сервісами та володіє відмінним функціоналом для SEO-просування інтернет-ресурсу. Даний конструктор має весь інструментарій для SEO-оптимізації, зокрема теги H1 і alt. Вбудована система CRM допомагає ефективно працювати з заявками клієнтів. Unbounce – являє хмарний сервіс, за допомогою якого маркетологи можуть створювати і оптимізувати професійні Лендінги. Завдяки даному сервісу спрощується процес складання і публікації сайту.

російські конструктори сайтів

Тому далі в статті ми перерахуємо найкращі конструктори сайтів в Україні і Росії, розповімо про їхні основні можливості, плюси і мінуси. У підсумку, якщо ви вирішили створити сайт за допомогою конструктора, це спростить для вас питання вибору платформи і допоможе прийняти правильне рішення. UCoz – платформа, що дозволяє створювати складні з точки зору дизайну та структури сайти. Підходить для запуску візиток, магазинів, лендингів, блогів, ігрових та освітніх сайтів, а також форумів, порталів тощо.

топ конструкторів сайтів

Завдяки Weblium можна самостійно створити інтернет-ресурс з чудовим дизайном. Унікальна платформа швидко і без серйозних фінансових вкладень створює сайти і пропонує користувачам доступ до зручної панелі керування. За допомогою uKit можна закріпити за інтернет-ресурсом доменне ім’я, яке допоможе клієнтам швидко запам’ятати адресу сайту.

У Shopify відмінно реалізований набір SEO-інструментів для оптимізації сайту під пошукові системи. Також власник інтернет-магазину зможе подивитися, які сторінки користуються найбільшою увагою у користувачів, а з яких трафік наближається до нуля. Деякі платформи для створення сайтів здатні переносити сайти на інші хостинги.

Відмінні інструменти електронної комерції і план Business Plus пропонує функції електронного маркетингу. Дуже проста реєстрація в один клік через акаунт Google або Facebook. https://wizardsdev.com/ Інтеграція з соціальними мережами, поштовою розсилкою, онлайн-чатом. Є база знань з детальними інструкціями та скріншотами. Доступні схеми з різними шрифтами для шаблонів.

Замовити сайт

До пʼяти сторінок на сайті та лише один товар в безплатній версії. Конструктор сайтів з можливістю перенесення на свій хостинг. Тобто сайт можна перевезти від одного хостера до іншого. Функціонал дозволяє створити навіть інтернет-магазин. Створювати вебсайт на його базі просто навіть для тих, хто вперше робить онлайн-ресурс.

топ конструкторів сайтів

Тим не менш, це буде зробити набагато простіше, якщо скористатися при виборі наступною «шпаргалкою». Багато в чому нагадує Wix і є візуальним конструктором для створення сайтів. У ньому передбачені функції SEO-просування та генерації лідів навіть у найдешевших тарифах. Що стосується функцій та інструментів електронної комерції, вони краще, ніж у Wix, але дорожчі. Цей проект був створений у далекому 2006 році та став одним з перших конструкторів сайтів. Користувачам пропонується створення власного веб-ресурсу за допомогою редагування блоків — все дуже просто й легко.

Що стосується звичних користувачеві елементів інтернет-магазину, то багато конструкторів їх пропонують безкоштовно. Vigbo допомагає створювати будь-яку кількість сторінок і здійснювати завантаження великого обсягу фото і відео матеріалів. Крім того, даний конструктор за допомогою простих налаштувань дозволяє проводити ефективну SEO-оптимізацію сайту.

Конструктор сайтів Tilda

Адаптивні шаблони, що працюють на мобільних пристроях. За допомогою форми зворотного зв’язку, Ваші відвідувачі завжди зможуть зв’язатися з Вами. Оповіщення у телеграм про нові замовлення з вашого сайту. Майже той самий функціонал є і в інших конструкторах, але дешевше. Немає доступу до коду, але для новачків це скоріше плюс.

Shopify— популярний конструктор сайтів, розрахований в першу чергу на сервіси електронної комерції та інтернет-магазини. Сьогодні Shopify підтримує більше ніж півмільйона інтернет-магазинів по всьому світу. Хоча WordPress не такий простий у використанні, як Wix або Weebly, він багатий тисячами доступних тем і плагінів.

  • А з урахуванням наявності безкоштовних варіантів, ви ще й заощадите.
  • Адміністративна панель інтуїтивно зрозуміла та підтримує функцію «drag-and-drop».
  • Ви можете написати нам у зручному вам месенджері або почати чат прямо на сайті.
  • Редактор дизайну можна налаштувати бажаним чином завдяки пристойному набору інструментів.
  • Функції та ліміти підберуть під вас, нададуть персонального менеджера та навчать користуватися сервісом.
  • Використовуючи SEO компоненти Вам зручно його просувати в пошукових системах.

Вам потрібно створити сайт для бізнесу або просто персональний сайт, але ви не володієте основами верстки, HTML, CSS і програмування? У цій статті ми розповімо вам про найкращих сучасних конструкторів сайтів. ТemplateMonster вважається по праву найбільшим маркетплейсом шаблонів для сайтів. На ресурсі можна придбати шаблон майже під будь-яку тему.

Біткоін казино як сучасний спосіб заробітку

Доступних інтеграцій, корисних для українського бізнесу Squarespace практично немає. Якщо ваш сайт складніший, ніж портфоліо, лендинг або сайт-візитка, підібрати функціонал буде складно або доведеться використовувати Zapier. Наш огляд конструкторів для інтернет-магазинів, дозволить підібрати кращий варіант для себе і свого бізнесу. Головне не поспішати, щоб не міняти сервіси щомісяця. UCoz відрізняється модульною будовою «движка», що дозволяє легко масштабувати функціональність сайту під поточні потреби.

А це неодмінно позитивно позначиться на вашому бізнесі. Крім стандартного шляху створення сайту з конструктора, виходячи з шаблону, користувачам WIX доступні й інші варіанти. Це Wix ADI – штучний інтелект, який допоможе вам у створенні як створити веб-сайт сайту залежно від ваших цілей, та Corvid – платформа для розробників. Панель управління в uKit є інтуїтивно зрозумілою, вона ідеально підходить для початківців, інтерфейс легко освоюється за 5 хвилин, готовий сайт буде через годину.

У чому переваги конструкторів сайтів?

Є безкоштовний конструктор логотипів, що дозволяє скачувати готові лого. Дизайни, додані протягом останніх років, – адаптивні, тому гарно виглядають на мобільних пристроях. Налаштування SEO та підключення інструментів аналітики лише у преміум-тарифах.

Саме тому деякі сайти, що створені на «Тільда», ставали призерами престижних премій рунета. Кращі шаблони доступні тільки за гроші – базовий набір шаблонів при цьому може бути розтиражованим або відверто нудним. Платформа Tilda має колекцію блоків для подачі візуального контенту. Такі блоки в значній мірі розширюють можливості творцям сайтів. До того ж, конструктор має величезний вибір шрифтів і дає унікальну можливість завантажувати свої файли шрифтів і підключати TypeKit аккаунт.

Вигляд візуального редактора залишився на рівні 2008 року. Сайти добре індексуються, а сервери здатні витримувати високе навантаження. Інтеграція з багатьма популярними сервісами (MailChimp, Typeform, Slack, Telegram, Google Forms та ін.).

Конструктор дозволяє збирати заявки на одній панелі. Всі ліди збираються в конкретному місці і знаходяться під постійним контролем. ULanding сортує їх за типами і датами надходження.

Leave a Comment

Your email address will not be published.